
Самоклеюча 3D панель колір пудри під цеглу 70х77см х5мм, Декор на стіни!
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 245 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 083-45-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Wall Sticker |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Покриття | ПВХ |
| Особливості панелі | Однотонна, Під цеглу, Самоклеюча |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 770 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 0.539 кв.м |
| Стан | Новий |
| Структура поверхні | Матова |
| Вага упаковки | 0.1 кг |
| Ширина | 700 мм |
| Площа, що покривається панеллю | 0.539 кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴





