
Самоклеючі 3Д панелі, під цеглу зеленого кольору. 77х70смх5мм 3Д шпалери.
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 245 ₴
- Готово до відправки
Ми є офіційними дистриб'юторами 3Д панелей та плитки в Україні.
В наявності сертифікати відповідності та висновку СЕС.
Основні переваги:
◾️> самоклеючі (клей вже нанесений на панель)
◾️> є утеплювачем (в наш час із ціною за комуналку – це дуже актуально)
◾️> служить як шумоізоляція, так і вібропоглинання
◾️> швидко монтуються
◾️> миючі
◾️> волого і брудовідштовхувальні
◾️> гіпоалергенні
◾️> не виділяють шкідливих речовин
◾️> підходять для нерівних поверхонь
◾️> м'які та безпечні для дітей
◾️> немає сміття при ремонті та п'яних будівельників)
Матеріал – спінений поліпропілен та захисний шар із пвх.
Розмір виробу:
3д панелі – 70*77 см, (0,54 м.кв)
Можна наклеювати практично на будь-яку основу (плитка, шпалери і т.д.)
Застосування: Кухня, ванна, балкон, передпокій, будь-яка кімната, стіна, стеля.
____
Оплата при отриманні. ![]()
Доставка Укр / Новою поштою ![]()
☎️ Консультація в чаті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Покриття | ПВХ |
| Особливості панелі | Однотонна, Під цеглу, Самоклеюча |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 770 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Вага упаковки | 0.1 кг |
| Ширина | 70 мм |
| Тип | Форма для 3д панелей |
| Площа, що покривається панеллю | 0.539 кв.м |
- Ціна: 85 ₴




