
Самоклеюча 3D панель під цеглу 77×70 см (білий) із спіненого поліпропілену з ПВХ покриттям, товщина 5мм
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 245 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 083-45-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Без бренду |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Покриття | ПВХ |
| Особливості панелі | Однотонна, Під цеглу, Самоклеюча |
| Колір | Білий |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 770 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 0.54 кв.м |
| Стан | Новий |
| Вага упаковки | 0.1 кг |
| Ширина | 700 мм |
| Площа, що покривається панеллю | 0.54 кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴








