
Самоклеюча Амортизуюча Потовщена 3Д панель 60x30см 10мм, (білий,) 3Д панелі потовщені, Приліжкова.
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 245 ₴
- Немає в наявності
В наявності тільки білого кольору!
3D панелі самоклеючі – декоративне покриття для стін, виконане з легкого та міцного матеріалу – пористого поліпропілену (ППП). Основна особливість – рельєфний малюнок у вигляді цегли у широкому різноманітті кольорів та наявність клейового шару, що дозволяє встановити панелі без необхідності застосування додаткових матеріалів.
• Амортизуючі потовщені панелі 30*60 см. Товщина 10 мм. (подушки)
для поклейки біля ліжка, на ліжко, біля взуттєвої шафи, на шафу, в прихожій, біля ігрових зон, тощо…
•Також панелі чудово підходять для декорування стін, стелі, меблів, і все що забажає фантазія.
•Структура шкіри. Завдяки товщині 10 мм, панелі виглядають неперевершено в інтерʼєрі і не тільки.
•Матеріал Спінений поліпропілен з захисним миючим шаром ПВХ (структура шкіри)
•Двошаровий Клей вже є на панелях, додатково нічого не потрібно.
•Панелі миючі, повністю водостійкі, що дуже зручно, і збільшує термін служби.
•Панелі дуже мякі і теплі, що дуже приємно особливо біля ліжка діткам і дорослим.

____
Оплата при отриманні. ![]()
Доставка Укр / Новою поштою ![]()
☎️ Консультація в чаті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Покриття | ПВХ |
| Особливості панелі | Однотонна, 3D-рельєф, Самоклеюча |
| Колір | Білий |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 300 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 0.18 кв.м |
| Стан | Новий |
| Вага упаковки | 0.1 кг |
| Ширина | 300 мм |
| Площа, що покривається панеллю | 0.18 кв.м |
- Ціна: 109 ₴









