
Самоклеюча декоративна 3D панель на стіну золоті хвилі 700x700x4 мм, Стыновий декор. Шпалери, самоклейка
109 ₴
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 245 ₴
- Готово до відправки
- Код: 194
Самоклеючі 3D панелі для стелі та стін — ідеальні для:
-
Вітальні
-
Спальні
-
Кухні
-
Коридору
-
Ванної кімнати
-
Балкона
При замовленні від 20 шт додаткова ЗНИЖКА. 👍
Переваги самоклеючих 3d панелей:
-
Самоклеючі — легко приклеїти без зайвого клопоту
-
Швидкий монтаж — Без сміття та непотребу.
-
Утеплювач — знижує витрати на опалення
-
Шумо- та віброізоляція — тиша і комфорт у вашому домі.
-
Вологостійкі та миючі — ідеальні для кухні, ванної і балкону
-
Гіпоалергенні — безпечні для дітей і всієї родини
-
Підходять для нерівних поверхонь
✅ Відправка здійснюється щодня по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту — без передоплати! Ми гарантуємо швидку доставку та можливість оплати при отриманні для вашої зручності.
Інструкція з поклейки 3D панелей:
-
Протерти стіну від пилу
-
Зняти захисну плівку з тильної сторони панелі
-
Приклеїти до стіни, щільно притискаючи

____
Оплата при отриманні. ![]()
Доставка Укр / Новою поштою ![]()
👉 Тисніть "ЧАТ З ПРОДАВЦЕМ" і отримайте свою персональну ЗНИЖКУ!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Покриття | ПВХ |
| Особливості панелі | 3D-рельєф, Самоклеюча, З візерунком |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 700 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 0.49 кв.м |
| Стан | Новий |
| Вага упаковки | 0.1 кг |
| Ширина | 700 мм |
| Площа, що покривається панеллю | 0.49 кв.м |
- Ціна: 75 ₴






